Neodkladajte sa na druhú koľaj. Urobte najodvážnejší krok dnes a dohodnite si stretnutie.

Psychologické služby, dopravná psychológia a psychoterapia: Banská Bystrica, Zvolen, Brezno

Služby nie sú platené zo zdravotnou poisťovňou.

(platba po sedení, prípadne prevodom na účet).

Po prvotnej konzultácii obvykle nasleduje niekoľko ďalších stretnutí v závislosti od problému a dohody o ďalšom postupe. Ciele psychoterapie sa pri komplexnejších problémoch často delia na menšie kroky. 

Cena terapie po 15:00 hodine je s príplatkom 50% základnej sadzby. Dohodnutý termín je záväzný, pri zrušení menej ako 24 hodín pred plánovaným stretnutím je nutné stretnutie uhradiť.

V prípade online konzultácie je potrebné zrealizovať platbu vopred - na Váš email zašlem všetky potrebné údaje. Po pripísaní platby na účet si následne dohodneme termín a čas stretnutia.

 

Psychoterapia / cesta k sebe v bezpečí...

Individuálna konzultácia / terapia (45min) - platí aj pre online 
50€

Manželská, párová, rodinná terapia - prvé diagnostické stretnutie (75 min) - dvaja a viac členov - platí aj pre online - predĺžené stretnutie pre komplexnejšií prvý kontakt
90€

Manželská, párová, rodinná terapia - druhé a ďalšie stretnutia (50min) - dvaja a viac členov - platí aj pre online
70€

Potvrdenie o absolvovaní psychoterapie, poradenstva
20€

Poštovné (poplatok za zaslanie potvrdenia)
5€ 

Supervízia (pre psychológov a iných zdravotníckych, sociálnych, pedagogických pracovníkov) / aby ste nevyhoreli a svietili čo najdlhšie...

Supervízia individuálna /vrátane online/ (45min)
40 €

Skupinová supervízia
20€ / osoba / min.4 osoby, alebo. dohodou

Supervízia je poskytovaná na základe dohody pre odborníkov hľadajúcich podporu vo svojom odbornom raste. Taktiež je vhodná pre konzultácie v prípade, že ste zaseknutí v práci s klientom, respektíve hľadáte iný pohľad na svoju prácu s cieľom zefektívniť a rýchlejšie pomôcť klientom. Som držiteľom Certifikátu pre supervíziu v Supervízii podľa štandartov EABCT.


Dopravná psychológia (psychotesty pre vodičov) / aby boli cesty bezpečnejšie...

Odborné poradenstvo /u posudzujúceho psychológa/ pre vodičov po zadržaní vodičského preukazu v dôsledku alkoholu, návykových látok

250 € /osoba / (4 stretnutia + výstupný pohovor)

Psychologické vyšetrenie vodičov C,D,E, taxislužba. (nevyšetrujem skupiny ADR a právo prednostnej jazdy)

60€ / osoba 

Psychologické vyšetrenie vodičov po odobratí/zadržaní vodičského preukazu - vyšetrenie psychickej spôsobilosti

100€ / osoba


Zbrojný preukaz (psychotesty na zbrojný preukaz)  

Psychologické vyšetrenie pre účely zbrojného preukazu
80 € 


Koučing /ako zdroj osobnostného rozvoja...

Individuálny coaching 90€ / 60min /

 


Individuálna terapia

Individuálna psychoterapia je formou odborne vedený rozhovor s klientom, kde cieľom rozhovorov je postupne porozumieť klientovej situácii a spoločne s ním nájsť spôsob a cestu, ako sa z problémovej situácie dostať, prípadne ju zvládnuť čo najlepšie. Ďalším z cieľov môže byť emočná podpora a sprevádzanie v náročných životných obdobiach. Deje sa tak v atmosfére dôvery a vzájomného rešpektu. Rozsah a forma terapie závisí na vzájomnej dohode a charaktere problému. 

Manželská / párová terapia

Je určená pre partnerov a manželov, ktorí chcú riešiť problémy vo svojom vzťahu a ktorí si uvedomujú, že na riešenie problémov vzniknutých vo vzťahu sú potrební dvaja.

Ak ste sa vo svojom vzťahu dostali do obdobia,  ktorom máte pocit, že to takto už ďalej nejde a že ste už vyskúšali všetko, dajte si ešte jednu šancu v podobe návštevy párového terapeuta/psychológa. Často býva rozchod totiž iba únikom z náročného životného obdobia, do ktorého sa zákonite dostáva každý vzťah. Najhorším možným riešenim vzťahovej krízy je zotrvávanie v tichu. ...Viac

Nácvik relaxácie

Nácvikom relaxačných a dychových cvičení uvoľníte rýchlo napäté svaly, naučíte sa spôsobu, ako udržať hladinu stresu pod kontrolou a efektívnejšie zabrániť narastaniu psychického napätia a v dôsledku toho aj fyzických problémov. Nácvik relaxácie môže prebiehať formou samostatného stretnutia, alebo po dohode ako súčasť psychoterapie. Využívame tiež nácvik relaxácie s pomocou HRV biofeedbacku.

Cenník platný od 1.6.2020.

Chcem zmenu

NAPÍŠTE

alebo

Kliknite pre zavolanie

ZAVOLAJTE

 (ak nedvíham, zavolám späť) 

Psychoterapia

Odstraňovanie psychicky a neuropsychologicky podmienených problémov prostredníctvom rozhovoru a iných psychologických metód vrátane relaxácie. 
Slovník spoločenských vied

Supervízia

Supervízia patrí k najúčinnejším nástrojom podpory a pomoci psychológom, sociálnym pracovníkom a cez nich samotným klientom.

Člen SKP

Slovenská komora psychológov je zákonnou nástupkyňou Slovenskej komory psychológov, ktorá bola ustanovená na základe zákona NR SR č.199/1994 Z.z. a sekčnej komory psychológov SKIZPALT. [viac]

Člen Europsy NAC

EuroPsy is the European qualification standard for psychologists.
Národná udeľovacia komisia (NAC) pre Europsy - aktuálne tiež kontaktná osoba v rámci EFPA.

Zakladateľ portálu

Nehraj.sk je internetový portál určený na pomoc patologickým hráčom (gamblerom) a a ich príbuzným.
Projekt Nehraj.sk stále rastie. [viac]

Menej strachu, viac nádeje, menej nariekať, viac dýchať, menej hovoriť, viac povedať,menej nenávidieť, viac milovať a všetky dobré veci budú vaše. Švédske príslovie
Tajomstvo zmeny znie: Zameraj všetku svoju energiu nie na boj so starým, ale na budovanie nového. Socrates
Ak prechádzaš peklom, nezastavuj a pokračuj! Winston Churchill
Tajomstvo úspechu je začať. Mark Twain
Jediná cesta ako sa stať súčasťou spomienok vlastných detí, je byť súčasťou ich života už TERAZ! bb psychológ
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
  • 0911 442 642