Neodkladajte sa na druhú koľaj. Urobte najodvážnejší krok dnes a dohodnite si stretnutie.

Služby nie sú platené zo základného balíka zdravotného poistenia a sú poskytované na priamu platbu

(po sedení, prípadne vopred prevodom na účet).

Po prvotnej konzultácii obvykle nasleduje niekoľko ďalších stretnutí v závislosti od problému, a dohody o ďalšom postupe. Ciele psychoterapie sa pri komplexnejších problémoch často delia na menšie kroky. 

 

Psychoterapia

 • Individuálna konzultácia/terapia (do 50min)
  40€
 • Párová, rodinná, manželská terapia (do 60min)
  50€
 • Online video/audio konzultácia (Skype), telefón  (do 50min)
  50 €
 • Správa, potvrdenie o absolvovaní psychoterapie/poradenstva ( max. A4)
  20 €

Supervízia (pre psychológov a iných zdravotnáckych pracovníkov)

 • Supervízia individuálna /vrátane online/ (45min)
  40 €
 • Skupinová supervízia
  20€ / osoba

Supervízia je poskytovaná na základe dohody pre psychológov hľadajúcich podporu vo svojom odbornom raste. Taktiež je vhodná pre konzultácie v prípade, že ste zaseknutí v práci s klientom, respektíve hľadáte iný pohľad na Svoju prácu s cieľom zefektívniť a rýchlejšie pomôcť klientom. Som držiteľom Certifikátu pre supervíziu v Supervízii podľa štandartov EABCT.


Dopravná psychológia (psychotesty pre vodičov)


Nácvik relaxáčných techník - poskytované samostatne

 • Nácvik relaxácie (30min)
  25 €
 • HRV biofeedback (30min)
  25 €

Zbrojný preukaz (psychotesty na zbrojný preukaz)

 • Psychologické vyšetrenie pre účely zbrojného preukazu
  80 € / osoba

Cena terapie po 15:00 hodine je s príplatkom 50% základnej sadzby. Dohodnutý termín je záväzný, pri zrušení menej ako 24 hodín pred plánovaným stretnutím je nutné stretnutie zaplatiť.

V prípade online konzultácie je potrebné zrealizovať platbu vopred - na Váš email zašlem všetky potrebné údaje. Po pripísaní platby na účet si následne dohodneme termín a čas stretnutia.

 


Individuálna terapia

Individuálna psychoterapia je formou odborne vedený rozhovor s klientom, kde cieľom rozhovorov je postupne porozumieť klientovej situácii a spoločne s ním nájsť spôsob a cestu, ako sa z problémovej situácie dostať, prípadne ju zvládnuť čo najlepšie. Ďalším z cieľov môže byť emočná podpora a sprevádzanie v náročných životných obdobiach. Deje sa tak v atmosfére dôvery a vzájomného rešpektu. Rozsah a forma terapie závisí na vzájomnej dohode a charaktere problému. 

Manželská / párová terapia

Je určená pre partnerov a manželov, ktorí chcú riešiť problémy vo svojom vzťahu a ktorí si uvedomujú, že na riešenie problémov vzniknutých v vzťahu sú potrební dvaja.

Ak ste sa vo svojom vzťahu dostali do obdobia,  ktorom máte pocit, že to takto už ďalej nejde a že ste už vyskúšali všetko, dajte si ešte jednu šancu v podobe návštevy psychológa. Často býva rozchod totiž iba únikom z náročného životného obdobia, do ktorého sa zákonite dostáva každý vzťah. Najhorším možným riešenim vzťahovej krízy je zotrvávanie v tichu. ...Viac

Nácvik relaxácie

Nácvikom relaxačných a dychových cvičení uvoľníte rýchlo napäté svaly, naučíte sa spôsobu, ako udržať hladinu stresu pod kontrolou a efektívnejšie zabrániť narastaniu psychického napätia a v dôsledku toho i fyzických problémov. Nácvik relaxácie môže prebiehať formou samostatného stretnutia, alebo po dohode ako súčasť psychoterapie. Využívame tiež nácvik relaxácie s pomocou HRV biofeedbacku.

Cenník platný od 1.10.2018

 • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 • 0911 442 642